Doe mee aan de EFCN fotokalender 2024

Doe mee aan de EFCN fotokalender 2024

Een mooie manier om ons Engelse mobiele erfgoed levend te houden zijn publicaties. Dat doen we natuurlijk al met de website, nieuwsbrief, clubblad en Facebook. Daar willen er wat nieuws aan toevoegen; een jaarlijkse fotokalender.
Wat is nu leuker om gebruik te maken van het beeldmateriaal van onze leden. Heb je een mooie foto van je oldtimer? Mail deze dan naar penningmeester@engelsefordclub.nl. Bij meer dan 12 inzendingen gaan we kijken of we het beeldmateriaal per type kunnen combineren.
We zijn nog aan het uitzoeken wat de kosten zijn. Het kan zijn dat we een kleine bijdrage moeten vragen, maar wellicht hoeft dat niet.
Eerst maar eens kijken of het lukt om een mooie EFCN-kalender te maken. Schroom niet en stuur je mooiste foto op. We houden je op de hoogte van de voortgang.

Robert van Vliet