Kopij voor juli editie

Kopij voor juli editie

Begin juli komt de tweede editie van ons kwartaalmagazine uit. De deadline hiervoor is 25 mei, tekst en beeld aanleveren bij redactie@engelsefordclub.nl. Tijdens de meest recente bestuursvergadering heeft het bestuur besloten dit jaar alle edities samen te doen met de TaunusMclub. De reacties van de leden zijn positief, de samenwerking bevalt goed en onze vereniging bespaart hiermee zo’n 25% op de kosten. Ondertussen blijven we wel werken aan kleine verbeteringen, zoals de middenpagina. Dit is een spread met twee achterkanten van bladen, het zou mooi zijn als we hier meer een geheel van kunnen maken. De vormgeving is nu in zijn geheel in handen van Everlyne van den Esschert. Hoe meer ervaring ze opdoet des te mooier gaan de edities er uitzien. Tips zijn altijd welkom bij de redactie.